ВИДЕО: Немате ланец – Како да си ја заклучите вратата со обична виљушка


Постои специјална постапка, со која виљушката се приспособува за улога на безбедност и заштита.

Заминувате од дома, а немате пари за синџири и специјални аларми? Ова е одлично решение за вас.forklock

Прежалете една виљушка од кујнскиот сервис и обезбедете го вашиот дом.

Погледнете го видеото внимателно, човекот убаво и сликовито ќе ви покаже како да ја изведете оваа операција за безбедност.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1