Видео: НЛО во Тексас? Нова снимка од летечки објект – Јули


,, Ова е неверојатна снимка од летечки објект. Дали е НЛО или не проценете сами,, – вака сајтот Thirdphaseofmoon кој се занимава со снимки од НЛО ја опиша најновата снимка која ја добиле во јули.

Видеото е снимено од Anthony Garcia, локација Galveston Texas – снимено на 20.07 2012.

Сајтот тврди дека детално ја прегледал снимката пред да ја постави и според нив се работи за вистински објект на небото – односно утврдиле дека снимката е автентична, не е монтирана. Ги проверувале рефлексиите, сенките, природното опкружување и заклучокот е снимката е реална, останува прашањето што е тоа на небото – НЛО или пак нешто друго?

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1