Видео НОВ Хит – песна за Сулејман Величествениот


Sulejman VeličanstveniБалканците се духовит народ –

По видеото ,,каде е печатот,, кое го обиколи балканот дојде  ,, балкан стајл,,

Преработка на познатиот гангнам стајл која денеска е постирана на сите балкански портали –

Еве сега и нов хит – песна за Сулејман Величествениот 🙂 🙂

Авторот на оваа песна засега е непознат = но мора да ја чуете 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1