ВИДЕО: Новинарката известува, а зад неа се случува страшна несреќа


Моторџија удира пешак и сето за време на директното вклучување на една телевизија во Англија.novinarka

Видеото покажува пешак кој мирно преминува улица и залетан моторџија како го удира…

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1