Видео: Новородено бебе не сака да се одвои од мајка си


novorodeno-majkaШто туку родено бебе цврсто се држи за мајка си и не сака да се одвои од неа. Бесценети моменти, забележани и овековечени со камера.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1