ВИДЕО: Од каде купувате леб? – во комбе за пецива во Бугарија превезуваат мртовец во ковчег


Оваа снимка е направена во Бугарија. Сопственикот на комбето на кое пишува Бургас Леб најверојатно се решил да се проба и во друга дејност. Снимен како превезува мртовец во ковчег. Ноќе разнесува леб, а дење мртовци, пренесува Прес 24Screenshot_35
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1