Видео: Oва куче вари кафе, брише прашина, усисува – се вика Џеси


Кучето Џеси е териер и според многумина е наjумното а и највредното куче на светот. Џеси досега научил како наутро да ја разбуди газдарицата, да и свари кафе и подготви доручек, чисти, брише прашина, усисува, подава пешкир, и уште многу други работи.

Погледнете го видеото што се прави Џеси.

Share Button

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1