ВИДЕО: Педофилка нападна момче во лифт


Жена на возраст од околу 60 години во неколку наврати се обиде да бакне момче, но тоа на крајот ја турна од себе.

baba-poljubila-decaka-620x350

Иако деталите од овој инцидент се сеуште непознати, сепак тоа што се знае е е дека сниката е направена во Кина, во лифт и дека пензионерката педофилка се обиде да го нападне момчето, но тоа умешно се одбрани.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1