ВИДЕО: По ова веќе никогаш нема да ја фрлите кесичката од чајот!


Иако природниот чај е поздрав и поубав за пиење, и оној во филтер кесички ќе ви заврши добра работа.

Тие може да ви бидат корисни во кујната при миење на тврдокорните дамки од чиниите, како освежувачи, заштита од молци и други примени.tea_bag460

Погледнете го видеото и потоа повеќе никогаш нема да ја фрлите филтер кесичката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1