ВИДЕО: Погледнете ја реакцијата на Џејми Оливер кога проба ракија


djejmi oliver

Џејми Оливер упати видео-порака на учесниците на конференцијата „Food Talk 2014“, која се одржуваше вчера во Нови Сад на која проба ракија.

Погледнете ја нивната реакција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1