ВИДЕО: Полицаец со клоци удри врзана жена


policaec udira zenaПолицаец од Линколн ја згрози јавноста. Се појави видео снимка на која тој во униформа и удира клоца на врзана жена која е легната на земја.

Храбро – нема што – Името на оваа кукавица е Едвард Кравец.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1