Видео: Пороен дожд во Битола – дрво падна врз автомобил


bitola nevremeСилно невреме и во Битола попладнево. Поројниот дожд бил краткотраен но обилен, а според информациите на ТВ Тера дрво паднало иоштетило автомобил. Погледнете го видеото од Битола попладнево

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1