ФОТО: Невремето окорна цел кров на зграда во Кавадарци


Невремето проследено со силен ветар и дожд поладневно откорна кров од зграда на улицата  “Игман” во Кавадарци.

Повеќе ФОТО: dnevnik.mk

nevreme-kv-1

nevreme-kv-2

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1