ВИДЕО: Путин доби роденденска честитка од Холивуд


На интернет се појавија снимки од Лос Анџелес како авион црта на небото над Холивуд ознака „ВВП67“, според мислењето на мноумина, претставува честитчка за претстедателот Владимир Путин.

Првите три букви го означуваат името на рускиот претседател Владимир Владимировиќ Путин, додека 67 претставуваат бројот на години на Путин.

Еден корисник ојавил виде на кое се гледа дека честитката била направена со мал авион кој кружел над небото.

View this post on Instagram

#VVP67 or #VVPG7 #MERCURYRETROGRADE

A post shared by Preston Olivia James (@prestonoliviajames) on

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1