ВИДЕО: Путин зборуваше на српски во Белград


Српскиот Курир објави видео на кое рускиот претседател Путин на српски им се обрати на насобраните граѓани.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1