ВИДЕО: Русин се запалил и се фрлил од зграда за да го има во весници


Следново видео со својата бизарна содржина може да се стави во категоријата „само во Русија“. Имено станува збор за еден неименуван Русин кој очигледно бил желен за внимание, и направил нешто што се граничи со лудило.571191_rus-skok_ff

Момчето пред да го изврши својот смртоносен перформанс ги повикал новинарите за да присуствуваат на неговиот спектакл.

Кога новинарите се собрале, тој се качил на врв на зграда, ги запалил своите панталони и без никаква заштита скокнал врз мала лавина од снег. Сепак се чини дека среќата ги следи храбрите, па така и овој русин поминал без гребаници по падот.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1