Видео: Што е ова на снимката?? – дали е самовила?


На youtube се појави видео снимка за која се тврди дека случајно ја снимил татко додека со своите деца собирал листови крај едно игралиште за деца.

На снимката се гледа нешто налик на човек, но со крила како одлетува од дрвото. Суштеството прво го забележува детето кое го прашува татко си што е тоа? таткото се доближува да сними и во тој момент ,,нештото,, прелетува. Таткото почнува панично да вика, а врискаат исплашени и децата. Во коментарите под видеото некои се сомневаат дека се работи за монтажа – погледнете сами.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1