ВИДЕО: Сите го видоа апсењето на педофилот Драган кој го измами мајка на негова жртва


Во несекојдневна акција на полицијата уапсен е педофилот Драган Ж. (66) кој преку Фејсбук закажал средба со 11-годишно девојче, не знаејќи дека е измамен и дека цело време се допишувал со нејзината мајка.

Всушност благодарение на храбрата мајка, која седум дена се допишувала со манијакот, педофилот е измамен и уапсен.Hapsenje-pedofila-4-520x392

Инаку, една од првите пораки кои ги испратил е со вознемирувачка содржина:

-Убав поздрав до тебе…Многу си убава и посебна. Би сакал подобро да се запознаеме, ако си љубопитна – имам некои многу добри приказни за тебе…Интригантни… Посебни – напиша монструмот во првата порака преку Фејсбук, не знаејќи дека се допишува со мајката на девојчето.Dragan-Z-pedofil-2-520x572

-Фармерките ти стојата совршено…Многу си љубопитна за твоите години. И навистина изгледаш екстра, посебно одзади. Веројатно уште не си почувствувал машка рака на себе, напиша педофилот.

Педофилот продолжил да испраќа пораки, пишувајќи за сексуалните фантазии и и предлагал средба ветувајќи незаборавни мигови и дури и испраќал фотографии од својот полов орган.hapsenje-pedofil-dragan-facebook-foto-privatna-arhiva-1471016993-968393-520x351

Драган Ж. се претставил дека е 11 години помлад, говорејќи дека е разведен и дека има две постари ќерки.

Погледнете како изгледаше апсењето на овој педофил, забележано од камерите на ТВ Пинк.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1