ВИДЕО: Скопјанец ја запроси саканата со Киндер-јајце


prosenjeНа Јутјуб сепојави видео кое дефинитивно долго ќе се памети. Скопјанец реши да си ја запроси саканата на оригинален начи.
Тој и стави порака во Киндер-јајце, со која побара таа да му стане сопруга и со него да биде и во добро и во зло.
Погледнете како програмерот Донче од Скопје ја запроси својата девојка Ивона.
Sitel

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1