ВИДЕО: Слушнете го новиот хит на Даниел Кајмакоски – подгответе марамчиња


daniel-kajmakoskiЕден од најпопуларните учесници на „Икс фактор“ и најголем фаворит за победа, Даниел Кајмакоски, објави нова песна „Без тебе ладно е“.

Она што е сугурно е дека оваа балада никого нема да остави рамнодушен.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1