Видео снимка покажала – таткото ги убил со чекан 3 деца и жената, а потоа со 7 год син се фрлил од зграда


Нуриа Дуран(36), со чекан и нож во нивниот стан, ги убил својата сопруга Озлем(30) и нивните три деца: ќерката Дримс(1) и синовите Мерт(3) и Јигит(5), а потоа од 11-ти кат го фрлил седумгодишниот син Шен и самиот скокнал по него.

Убиствата се случиле во Турција, а дека таткото на семејството е убиецот било откриено од снимки во надзорна камера.

nuria duran

Дуран, прво во станот ги убил жената и помалите деца. Потоа, со најстариот син Шен тргнал во училиште и го фрлил од 11-ти кат. На крајот и самиот скокнал во смрт.

Се претпоставува дека однесувањето на Дуран е резултат на губењето на работа и често опивање.

Вознемирувачката видео снимка може да ја погледнете на следниот ЛИНК 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1