ВИДЕО: Со душек за пливање на улица во Чаир!


dusek

Додека повеќето скопјани денеска зборуваа и коментираа по фејсбук дека за во Скопје ви е потребен глисер, ова момче отиде подалеку. Тој реши на дело да го проба својот душек.

Видеото погледнете го ТУКА

ZaSe.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1