Видео: Сопругот и ги пробушил гениталиите и и ставил катанец за да не го изневерува


35 годишна Индијка Sitabai Chouhan со години преживувала вистински пекол. Сопругот ја мачел буквално со методи од средниот век. Пред 3 години со игла и ги пробушил гениталиите и и ставил катанец.

Секој ден кога одел на работа го заклучувал катанецот а клучот го носел со себе. Катанецот го отклучувал само навечер кога ќе си легнеле заедно.

Страшното малтретирање на оваа жена го откриле лекарите во болницата во Инодоре откако била донесена по обидот да се самоубие со отров. Успеале да и го спасат животот но биле запрепастени кога виделе дека има катанец меѓу нозете.

Докторите се обиделе да го извадат, но не успеале. Дури откако мажот е уапсен и го добиле клучот успеале да ги извадат иглите и катанецот од 35 годишната жена.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1