(ВИДЕО) СТРАШНО: Моментот на експлозијата на аеродромот во Брисел


Една од двете експлозии на аеродромот во Брисел ги снимила безбедносната камера.d37b8dd5fd1e2105d0a1fb0ab37e6cbb

На снимката се гледа точниот момент на експлоцијата и реакцијата на луѓето кои во тој момент биле во близина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1