Видео: Тепачка за тортата во Тирана по повод 100 годишнината


 

Газење, онесвестени луѓе, торта во ќесиња – хаос. Еве како мина сечењето тортата со површина од 55 квадратни метри, по повод 100-годишнината од независноста на Албанија.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1