ВИДЕО: Тигар на Џип си ја стави гумата место перница и си заспа


tigar-zaspao-na-krovu-dzipa-foto-youtube-1370536206-321787Тигаров решил да дремне па си се качил на џипот а резервната гума си ја употреби како перничка 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1