Видео: Толку се сакаат што 35 години маж и жена се облекуваат исто


muz i zena nose istoДоналд и Ненси Федерстоун од моментот кога стапиле во брак се облекуваат во компатибилни комбинации – кошули со ист дезен, еднакви капути, блузи, се.

Ненси шие, и во овие 35 години сошила 600 еднакви парчиња облека за неа и за сопругот.

Дури и кога не се заедно, се договараат по телефон што ќе облечат тој ден.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1