ВИДЕО: Тројца другари од Штип во исто време си ги запросија девојките


На Јутјуб се појави видео на кое тројца најдобри другари од Штип во исто време ги запросија своите девојки во еден ресторан.videotrojcadrugarii_thumb_medium380_0

Збунетите девојки очигледно не ни претпоставувале што може да им се случи таа вечер.

Романтичните другари во исто време добија одговор „ДА“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1