(ВИДЕО) УАПСЕНИ ДВАЈЦА ТЕРОРИСТИ: Полицијата приведе сомнителни мажи во близина на железничката станица!


Двајцата сомнителни мажите биле турнати на подот од страна на припадниците на полицијата, а потоа им биле стави лисици и одведени кон полициска станица. Тие цело време биле на нишан од страна на припадниците на специјалните сили.

Кај мажите бил пронајдени ранци, за кои полицијата смета дека во нив можеби има експлозив79088_hapsenej_f

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1