(ВИДЕО) НОВО ВОЗНЕМИРУВАЧКО ОД АЕРОДРОМОТ: Мртвите во прегратки по експлозијата, живите бегаат!


На интернет се појави ново аматерско видео по нападот на аеродромот во Брисел, на кое се гледаат страшни сцени.napad-na-aerodrom-foto-youtube-1458653632-869549-724x400

На видеото може да се видат двајца во прегратка како лежат на земја, а за кои може да се претпостави дека се мртви.

Исто така на аеродромот се гледа голема количина на прашина и дим, а во ден дел од видеото се гледаат луѓе кои трчаат и се обидуваат да побегнат.

На видеото исто така се гледа напуштена количка за бебе.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1