ВИДЕО: Верувале или не – ова е Џенифер Лопез пред 20 години


Тешкиот почеток на пробивање по разни забавни емисии беше она што Џенифер го поминуваше пред да се пробие и да стане славна.

Пред 20 години настапувала во емисијата „Living Color“,  а докажува дека Xen навистина е поубава што е постара.

jeni500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1