Видео во левото ќоше куче во десното мачка и БОКС меч почнува


Во левото ќоше е кучето, а во десниот мачето кое го брани своето место на каучот . борбата може да почне – кој ќе победи??

Мачката му удри две три добри крошеа на кучето – погледнете.

 

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1