Видео: Жена се сопнала и паднала во базен со ајкули


Анонимна жена паднала во базен со ајкули откако брзајќи на состанок се сопнале и паднала во базенот низ отворот за хранење на најопасните риби на светот.

Овој инцидент се случил во шопинг центарот Вуи Плаза во градот Јиахинг во Кина, кога девојката трчала низ ходникот и паднала во дупката во стаклениот под.

За среќа брзата реакција на нејзините колеги и обезбедувањето на молот ја спасиле жената од било какви повреди во базенот со ајкули.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1