ВИДЕО18+: Српски пејачки се појавија „пиштол-голи“ во нивниот спот


Српската група „Моделс“ неодамна го објавија својот најнов спот за песната на англиски јазик „Eurobabe“, на кој верувајте дека никој нема да остане рамнодушен.models-640x361

Атрактивните пејачки се познати по тоа што нивните спотови се секогаш провокативни, но овој пат очигледно ја поместиле границата.

Популарните пејачки на спотот се појавуваат „пиштол-голи“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1