Викнал проститутка, се појавила жена му


Непријатно изненадување по шест години брак – тој користел услуги од проститутки, а таа била една од нив!

Бугаринот Недељко Карев доживеал шок кога преку телефон закажал средба со проститутка.

prostitucija1Карев е вработен во магацин, додека неговата сопруга Надја работела како благајник. Пред околу една година, таа му рекла дека ќе посетува курс по англиски јазик, а всушност работела како проститутка.

Се подоцна доаѓала дома, а тој се чувствувал се повеќе запоставено. Прво побарал утеха во порно филмовите и порно сајтовите, а потоа одлучил и да се почести.

Во весник пронашол реклама за „масажа”, договорил средба со проститутка и се согласил да плати 150 евра. Средбата била договорена во еден хотел, но кога во договореното време се отворила вратата, тој ја видел Надја …

Сопругата признала дека сакала дополнитено повеќе пари и дека една од нејзините пријателки ја вовела во светот на дамите за придружба и проституцијата, пишуваат бугарските медиуми.

Сличен случај се случи пред неколку години во Нигерија, само што на женетиот човек му се појавила неговата ќерка.

Денешен

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1