Високи сметки за струја и парно? – Еве како БЕСПЛАТНО да се греете цела зима!


Се жалите на слабото греење во вашиот дом и немате пари да плаќате превисоки сметки, тогаш ова е решение за вас.

Направете мала „печка“ која ќе го загрева вашиот дом.greenje doma

Потребни ви се саксии за цвеќе, мали свеќи и штрафови.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1