Во последен момент спасен од сигурно давење (Видео)


davenje spasenНеверојатна снимка од спасување на постар човек во последен момент, била снимена во Посавина.

На снимката се гледа како групата луѓе во последен момент успева да го спаси човекот од сигурна смрт.

Судејќи според зборовите на спасувачите од видеото, човекот бил во многу лоша состојба.  Сепак, целата приказна имала среќен крај.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1