Во Вардар „доплива“ уште еден брод (Фото)


Во Вардар во централниот дел на Скопје „доплива“ уште еден брод, пренесува Za.se.mk

wpid-20140821_143131-picsay wpid-20140821_143137-picsay

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1