ВО ЖИВО: Протест пред Собрание за време на седницата за уставните измени


Следете ВО ЖИВО: Протест пред Собрание за време на собраниската седница


Видео – МИА

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1