ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Детенце сведок на смртта на својата мајка


Трагедија во Кина се случи одкако мајка со своето дете по пат накај дома беше усмртена од билборд

hqdefault-480x300

Билбордот поради слабата конструкција ја поклопи мајката која во тој момент со детенцето минувала крај него. Милиметри го спасија нејзиното дете, но го оставија со страшна глетка од целата ситуација.

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1