Врањеш ги повлече сите тужби против Карлеуша


Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш денес имаа закажано судење, меѓутоа српските медиуми известуваат дека ниту еден од нив не се појавил на судењето.

Извор близок до фудбалерот тврди дека Врањеш ги повлекол сите тужби против Карлеуша и одлучил да се повлече од целата приказна.

Зошто донел ваква одлука, засега не е познато.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1