За кои жени мажите велат ‘WOW!’


Пред неколку дена откривме еден интересен македонски портал наменет за софистицирани, ‘фенси’ и современи девојки и жени – www.wow.mk

На прашањето зашто нивниот сајт е наречен ‘WOW!’ ни одговорија, дека тоа е поради начинот на кој ги замислуваат своите кориснички – паметни, современи и софистицирани девојки и жени кои сакаат да уживаат во комфорен и луксузен животен стил. Нивниот сајт е наменет исклучиво за жени. совети, попусти интересни стории. Кои се според нив најважните Правила за WOW девојки и жени.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1