За ова зборува цел свет: Трамп со малото прсте ја моли Меланија да го фати за рака -таа не го рецка (ВИДЕО)


Многумина тврдат дека американскиот претседател Доналд Трамп и неговата сопруга Меланија одамна е на „климави нозе“, а сега заговорниците на оваа теорија добија нов адут во прилог на своите тврдења.

Имено, се појави видео на кое се гледа дека Меланија го избегнува Трамп и не сака да му пружи рака.

Како што може да се види на снимката објавена на Твитер, најпрво со малиот прст Трамп се обидува да ѝ даде до знаење на Меланија дека треба да го фати за рака, а кога таа тоа не го направила, тој во вториот обид успеал во намерата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1