Загрозен животот на синот на Цеца: Итно побегнал од Црна Гора со синот на на Гоца Божиновска


Вељко Ражнатовиќ и Мирко Шијан по инцидентот кој се случи во една дискотека во Будва, експресно ја напуштија Црна Гора.

Вељко Ражнатовиќ и Мирко Шијан, кој од инцидентот го извлече дебелиот крај, мораа да ја напуштат земјата.морале веднаш да ја напуштат државата после инцидентот кој се случил неодамна.647807sijan-raznatovic191214ras-foto-rajko-ristic015ff0-640x400

Вељко Ражнатовиќ и Мирко Шијан ја напуштиле Црна Гора, бидејќи биле предупредени од полицијата во Будва тоа да го направат во рок од 24 часа.

Според неофицијални информации, м било кажано дека безбедноста им е загрозена, после инцидентот во кој Шијан, со кој бил и синот на Цеца, претепал локален мештанин.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1