Затвореник шверцувал телефон во задникот – го фатиле кога заѕвонел (Фото)


Затвореник од Шри Ланка сакал да прошверцува мобилен телефон и тоа сокриен во задникот.

photo_1360311608429-1-058 годишниот затвореник е осуден на 10 години затвор поради грабеж. Чуварите се соменвале дека успеал да внесе телефон во затворот и комплетно ја претресле ќелијата но телефон не нашле. Се додека телефонот не почнал да ѕвони, а чуварите се изненадиле кога откриле дека ѕвони од неговиот задник.

Затвореникот е пренесен во болницта Колумбо каде леларите успеале да извадат од неговиот задник и телефон и уред за hands-free слушалка.

Фотографијата е од ренген снимката на ректумот на затвореникот објавена од AFP

telefon vo anus

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1