Земав кокаин и додека се пораѓав – шокантно признание на водителка


Англиската водителка и глумица Даниела Вестбук (39) гостуваше во популарна емисија каде откри детали за својата зависност од кокаин.

Untitled-1Во емотивното интервју познатата водителка признала дека дури земала кокаин и додека се породувала со својот син Каиј. Таа признала дека ги замолила сестрите да излезат од собата, за да може да се нашмрка. Нејзиниот сопруг ја однел на рехабилитација во Аризона.

Глумицата прознала и дека криела пари од мажот за да има за дрога. Со солзи во очите раскажувала за голготата на зависноста. Водителката апстинира веќе 12 година и е во брак со Кевин Џенкинс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1