Зградите на плоштад со нов изглед ФОТО


 

Фасадите на зградите на плоштадот Македонија добиваат нов изглед. Еве како изгледа зградата над Фуфо.

Фото – пресс 24

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1