Жељко и Даниел во Охрид во дует ја опеаа Лихнида кајче веслаше (Видео)


daniel zeljkoЖељко Јоксимовиќ и Даниел Кајмаковски настапија заедно вчера на концерт во Охрид.

Заедно ја отпееа Лихнида кајче веслаше. Слушнете како звучеа

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1