Жена починала кај зеленото пазарче во Скопје


policiska-lenta66-годишна жена починала утрово околу девет часот во центарот на Скопје, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Скопјанката Б.Ф. починала утрово околу девет часот на улицата 11-ти Октомври, во центарот на градот. Таа починала од природна смрт, на нејзиното тело немало знаци на насилство.

Телото било предадено на семејството за погреб.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1