Жена се самозадоволувала со хрчак – Еве што и се случило!


Лекарите на една австриска болница се шокирале кога средовечна жена побарала лекарска помош откако во вагина и се заглавил хрчак.krv mozok glusec

Лекарите не можеле да поверуваат, но гинеколошкиот преглед потврдил дека во вагината имала заглавен хрчак, кој едвај го извадиле. Лекарите велат дека животното едвај се мрдало, но за среќа преживеало.

– Госпоѓата го избричила глодарот и му ги исекла ноктите за да не ја повреди, објаснил лекарот.

Ова, како што посочиле лекарите не е прв необичен случај. Претходно имале пациентка која во вагината имала заглавено сијалица.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1